محصولات آهن صنعتی

لوله صنعتی گوشتدار

لوله گوشتدار از جمله لوله های فولادی پرکاربرد می‌باشد که به دلیل ضخامت زیاد گوشت آن به لوله گوشتدار یا ضخیم بار معروف می‌باشد . لوله صنعتی گوشتدار نو و دست دوم

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان نوعی از لوله بدون درز است که برای جبران کمبود کیفیت لوله‌های درزدار، در بخش‌های فشار بالای صنعت، تولید می‌شوند.

ریل صنعتی

فروش ریل صنعتی استاندارد سری (A ,S ,CR ,P, …) قابل استفاده در معادن، جرثقیل، راه آهن، مترو و …. با هر نوع استانداردی قابل حمل به سراسر کشور.

لوله درزدار

لوله درزدار سه نوع کلی هستند لوله های درز مستقیم، اسپیرال و درز مخفی دسته بندی می شوند برای اطلاع از قیمت لوله درزدار با ما تماس بگیرید.

لوله آتشخوار

لوله آتشخوار به لوله هایی گفته می شود که به دلیل جنس خاص آلیاژ آنها، توانایی تحمل حرارت و فشار بالا برای عبور مایعات و گازهای حرارت بالا را دارند.

تیرآهن بال پهن H

تیرآهن هاش برگرفته از حرف بزرگ اچ زبان انگلیسی می باشد که قطعه فولادی از نورد گرم می باشد و در دونوع I و H موجود می باشد که بر مبنای شکل سطح مقطع آنها نامگذاری شده اند، به بخش میانی و اصلی تیرآهن جان و به لبه ها و کناره های آن نیز بال می گویند.

لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه حفاظت از این لوله ها در برابر خوردگی و آسیب پذیری پوششی از فلز روی بر روی آن قرار می دهند که به آن ها لوله گالوانیزه گفته می شود.

اتصالات

انواع اتصالات لوله های صنعتی

سایر لوله ها

سایر لوله ها و آهنهای صنعتی